SEAKAYAKÁŘSKÉ PÁDLO PROXX

Parametry: délka ve variantách – 210 cm, 215 cm, 220 cm.

Pádlo PROXX je určeno ne jenom profesionálním seakayakářům, ale každému příznivci dlouhých kajaků. Jeho ambiciózní tvář vychází z lety prověřených tvarů, ale technologie výroby a kvalitní řemeslné zpracování řadí toto pádlo mezi absolutní špičku.

Pádlo PROXX nepřipouští žádné kompromisy. Při jeho vývoji byly uplatněny bohaté zkušenosti jeho tvůrců a použity nejmodernější prostředky, poznatky i materiály. Při vývoji byl kladen velký důraz na obrovskou užitnou hodnotu tohoto pádla a proto se vyrábí pouze ve variantě 100% Carbon. Díky vysoké kvalitě provedení a použitých materiálů si můžeme dovolit plnou záruku na dobu tří let.

Pádlo PROXX je koncipováno tak, aby při vkládání listu do vody na začátku záběru stačila na jeho zanoření váha vaší ruky a na konci záběru využívá tzv. bojkového efektu, který významně šetří vaší energii. V podstatě se dá říct, že při dodržení zásad správné techniky pádlování, vám toto pádlo umožňuje plný výkon s minimem vaší energie. Kliková žerď našeho pádla umožní daleko přirozenější chycení pádla díky tomu budete mít skvělý pocit z pádlování i v případě, že nejste příliš zdatný kajakář. Pádlo PROXX je pádlem po všech stránkách výjimečným a je určeno lidem, kteří ocení jeho osobitost, jeho technologickou vyspělost a jeho bez nadsázky obrovskou užitnou hodnotu

CENA PRO DVOUDÍLNÉ PROVEDENÍ: 11 900 Kč

CENA PRO ČTYŘDÍLNÉ PROVEDENÍ: 14 900 KČ

PÁDLO PROXX SPORT

Pádlo ProXX Sport je novinkou mezi sportovními pádly. Velkou výhodou je výjimečná stabilita listu při záběru. Záběr s naším novým pádlem nevyžaduje pevný úchop, proto je vhodné i pro jezdce s menším fyzickým fondem. Pokud plánujete soutěžní pádlování, věřte že toto pádlo vám pomůže k dobrým sportovním výkonům.

Pádlo je dělené v délce 210 až 225 cm.

CENA: 11 900 Kč

OBJEDNEJTE SI 

Kontaktujte nás nezávaznou objednávkou a my se Vám obratem ozveme. Délku pádla spočítáme přesně na Vaši postavu.